Băieții și agresivitatea – este cu adevărat o problemă?
„Agresivitatea a devenit o etichetă. A le spune băieților că sunt agresivi este o tentativă de a controla punitiv comportamentele […]
„Agresivitatea a devenit o etichetă. A le spune băieților că sunt agresivi este o tentativă de a controla punitiv comportamentele […]
O întrebare care apare foarte des în discuțiile cu părinții este cea legată de agresivitate. Dacă dai o căutare între
Primesc multe întrebări dacă luatul copilului în brațe atunci când plânge este în regulă sau nu. Părinții își fac griji